Yazarlarımız

Tolga Burak Gündüz: 16 yaşındayım. Adıyaman’da doğdum, Adıyaman’da yaşıyorum ve Adıyaman Fen Lisesinde okuyorum. Sürekli bir ilgi alanım olmasa da sürekli olarak bir uğraşım, araştırmam vardır. Sevdiğim beğendiğim güzel araştırmaları sizinle paylaşmak beni mutlu eder. Eğer sizi de mutlu edecekse bizi takipte kalmayı unutmayın.

Furkan Kanur

İsmi Furkan. Kitaplarına aşık ve onlarla samimi, masa tenisine tutkulu, basketbolu seven, yüzmeyle arkadaş bir genç. Adıyaman Fen Lisesinde okuyan, felsefeye dair birikimli bir arkadaş canlısı..
<3

Taylan Tişkaya

Kozmoloji, psikoloji, felsefe ve sinema sever bir genç. Amatör bir fotoğrafçı. Kitap okur, yazı yazar, film izler, basketbol oynar ve gitar çalar.

PixabayPexels

Ali Eren Gönder

Otomobillere meraklı bir genç. Pilibitik’in sosyal medya yönetimini gerçekleştiriyor.

Ege Devran

16 yaşında bir lise öğrencisiyim. Adıyaman’da yaşıyorum. Okumayı ve dikkatimi çeken konular hakkında yazılar yazmayı seviyorum. Bu sitede de sizler için eğitici, faydalı ve önemli konular hakkında yazılar ve içerikler oluşturacağım.

Baver Sağlam

Teknolojiyle iç içe bir grafiti sanatçısı. Amatör satranç oyuncusu ve masa tenisi oynamaktan keyif alıyor. Birkaç senedir blog yazıyor. Pilibitik’in arkaplandaki işlerini hallediyor ve teknoloji konulu makaleler yazıyor.